Polska Cegła

polska-cegla

POLSKA CEGŁA jest marką, którą Krajowe Zrzeszenie Producentów Materiałów Budowlanych CERBUD powołało do życia w celu zaproponowania konsumentom i użytkownikom budowlanych wyrobów ceramicznych materiały budowlane o najwyższej, sprawdzonej jakości, pochodzące od zweryfikowanych i rzetelnych producentów. Z uwagi na to, że w dzisiejszych czasach zbyt wielu producentów skupia się w większym stopniu na koszcie wytworzenia i końcowej cenie produktu, niż na jego cechach i jakości niezbędnym wręcz stało się zapewnienie rozpoznawalności wyrobów o gwarantowanej, najwyższej jakości.

Ponieważ uzyskanie prawa do posługiwania się znakiem POLSKA CEGŁA poprzedzone jest audytem kontrolnym weryfikującym zarówno jakość produkowanych przez danego producenta wyrobów, jak i sposób realizowania produkcji oraz posiadane procedury stałego gwarantowania tej jakości, zaś na etapie posługiwania się znakiem POLSKA CEGŁA przewidziane są procedury umożliwiające kontrolę jakości wyrobów, stąd konsument lub nabywca wyrobu oznaczonego tym znakiem zyskuje pewność, że nabywa wyrób najwyższej jakości, który pochodzi od zweryfikowanego producenta oraz spełnia niezbędne wymogi jakościowe.

 

Warto pamiętać, że producentów materiałów budowlanych jest wielu, natomiast POLSKA CEGŁA jako znak potwierdzający najwyższą jakość przysługuje tylko nielicznym czyli najlepszym.

Aby mieć pewność, że znak POLSKA CEGŁA jest używany zgodnie z określonymi zasadami
i wyłącznie przez zweryfikowane i uprawnione podmioty Krajowe Zrzeszenie Producentów Materiałów Budowlanych CERBUD dokonało zgłoszenia ochronnego znaku w Urzędzie Patentowym RP jako wspólnego znaku towarowego gwarancyjnego.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony marki POLSKA CEGŁA, na której znajduje się więcej informacji dotyczących marki oraz na której odnajdziecie Państwo producentów uprawnionych do używania znaku POLSKA CEGŁA oraz oferowanych przez nich w ramach marki POLSKA CEGŁA produktów.

 

Strona POLSKA CEGŁA

 

Kapituła Znaku

Andrzej Rej – Prezes Zarządu Krajowego Zrzeszenia Producentów Materiałów

Budowlanych CERBUD – Przewodniczący Kapituły

Ludmiła Rozenberg – Prezes Laboratorium Badawczego Materiałów Budowlanych

w Unieszewie – Członek Kapituły

Urszula Wodnicka – projektant budowlany – Członek Kapituły

Włodzimierz Zawrzykraj – Wiceprezes Zarządu Krajowego Zrzeszenia Producentów

Materiałów Budowlanych CERBUD – Członek Kapituły

Regulamin znaku POLSKA CEGŁA

Wniosek o przyznanie licencji do używania znaku Polska Cegła

Oświadczenie o akceptacji regulaminu znaku POLSKA CEGŁA

Wykaz produktow objetych wnioskiem o przyznanie licencji do uzywania znaku Polska Cegła