W piątek 29 maja w Belwederze w Warszawie odbyła się oficjalna prezentacja raportu energetycznego Polskiego Towarzystwa Gospodarczego oceniającego dotychczasową transformację energetyczną UE i Polski, założenia Zielonego Ładu oraz priorytety transformacji energetycznej Polski przyjęte w KPEiK na okres do 2040 r.


